#

Určite najťažší zápas sezóny sme odohrali nakoniec s úspešným koncom pre nás.

###

Zápas od začiatku do konca bol zaujímavý hrou , ktorú predvádzali obe družstvá. Divák mohol byť z napínavosťou aj úrovňou zápasu spokojný. Snáď len rozhodcovia mohli podať konsolidovanejší výkon. Súper prišiel v lepšej zostave ako hral posledné kolá. Aj keď by výsledok naznačoval ľahký prvý polčas, nebola to pravda, Stav zápasu bol stále vyrovnaný a na konci 25.minúty stále sme sa vyhrávali len o dva góly. Kľúčovým možno pre celý zápas bolo naše odskočenie zo stavu 15:13 na 19:13. Polčasový výsledok, tak nie presne dokumentoval dianie na ihrisku. O naše góly sa prevažne pričinili Škoda, Oslej I., Sedláček. Po prestávke sa charakter hry zmenil. Súper začal hrať rýchlejšie , dal prednosť rýchlym hráčom, čo nám hneď z úvodu robilo problémy. Osobná obrana na Škodu rozbila našu kombinačnú hru. Veľakrát sa naši hráči vybíjali v osobných súbojoch. Prirýchlo a zbrklo zakončovali. Súperovi sa nakoniec obrat nepodaril. Hlavnú úlohu v útoku prebral Martin Sedláček. Boli to práve jeho góly, ktoré držali súpera na dištanc. Neľahký zápas sme nakoniec bez drámy dotiahli do víťazného konca. Zápas bol pre nás veľmi dobrý aj z pohľadu kolektívu. Podržali sme sa aj v časoch keď sa nedarilo a to je len dobre.

Výsledok: Štart HC Smartpoint Malacky - ŠKH Agrokarpaty Pazinok 35:32 ( 19:13 )

BR: Hollý, Piaček

HR: Škoda 11/4, Sedláček 8, Oslej I. 7, Bízek 3, Hlaváč 3, Urbanovič 2, Oslej D. 1, Dobrocký 1, Stachovič D., Stachovič T.